Míša Růžičková: písničky a cvičení s Míšou

Míša Růžičková: písničky a cvičení s Míšou

Máte doma malé děti a hledáte pro ně program, který je nejen zabaví, ale i něco naučí? Pak zbystřete – cvičitelka Míša Růžičková již od roku 2003 produkuje nápaditá taneční videa určená pro naše nejmenší. Jejím posledním počinem je (zatím) pětidílná dvd minisérie Cvičíme s Míšou. Písničky cvičení s Míšou jsou určeny pro děti od 2 do 10 let a nejenže děti naprosto pohltí, ale ještě jim zpíváním pomohou s rozšířením slovní zásoby a pohybem ke zdravému vývoji.

Cvičení s Míšou

cviceni-s-misou

Písničky na CD a DVD mohou složit nejen k poslechu dětí, ale také jako podklad pro cvičení dětí samotně i ve skupinách. Doposud vyšlo 5 hudebních CD Zpíváme a tančíme s Míšou a 5 DVD Cvičíme s Míšou. Jak CD, tak DVD jsou orientovaná na oblíbená dětská témata, jako jsou piráti, zvířátka, zoologická zahrada, strašidla a čertíci, hasiči a další.

Videoklipy, které najdete na prvních třech DVD Cvičení s Míšou jste mohli již dříve vidět v televizi na ČT1 a ČT2. DVD Cvičení s Míšou 4 a 5 pak obsahují zbrusu nové videoklipy a písničky k nim.

Písničky s Míšou

pisnicky-s-misouVideoklipy se vyznačují orientací na malého diváka a jsou proto plné pohybu a interaktivní zábavy. Délka jednoho pořadu je 60 minut a ten je rozdělen na několik tématických částí. Každá část je plná veselých tanečních písniček a skvělých soutěží.

Texty jsou jednoduché a zábavné a děti si jejich zpíváním zvětšují a zlepšují slovní zásobu. Písničky přímo vybízí k tanci a pohybu a děti si tak u nich mohou i skvěle zacvičit. Hodí se i pro cvičení rodičů s dětmi. Mezi nejoblíbenější videoklipy patří : cvičení s Míšou hasiči, cvičíme s Míšou čerti, sloník Toník a bananafon.

Youtube cvičení s Míšou

Jak už to tak bývá, je možno nemalou část obsahu DVD cvičení s Míšou najít ke shlédnutí na Youtube. Tyto však nejsou z oficiálního kanálu a jsou tedy nelegální. Pokud se vám Cvičení s Míšou líbí, podpořte prosím autorku zakoupením některého z DVD.

Míša Růžičková – písničky s Míšou

DVD Cvičíme s Míšou

2012 – DVD Cvičíme s Míšou 5

2010 – DVD Cvičíme s Míšou 4

2009 – DVD Cvičíme s Míšou 3

2007 – DVD Cvičíme s Míšou 2

2006 – DVD Cvičíme s Míšou 1

CD Zpíváme a tančíme s Míšou

2009 – Minidiskotéka v džungli

2008 – Diskotéka v Cirkuse

2007 – Bu Bu diskotéka

2005 – Minidiskotéka v ZOO

2003 – Kluci a holky z naší školky

Autorem první fotografie je River Arts, Flickr

Autorem druhé fotografie je victoria harjadi, Flickr

Líbí se ti článek? Dej mu like / sdílej :)

NO COMMENTS

Leave a Reply